Reklama

Pijany mieszkaniec pow. jarosławskiego wiózł 7-letnie dziecko

23/08/2015 08:00

Policjanci z Ustrzyk Dolnych zatrzymali pijanego kierowcę opla, który przewoził 7-letnie dziecko. Alkomat wykazał w organizmie 32-latka ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna prowadził samochód mimo sądowego zakazu.

Kierowcą pojazdu był mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,12 promila alkoholu. 32-latek przewoził autem 7-letniego chłopca.
Dodatkowo okazało się, że kierowca ma orzeczony sądownie zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2018 r. Chłopczyk trafił pod opiekę matki, a mężczyzna do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości