Reklama

Pijany rowerzysta sprawcą wypadku drogowego

10/01/2018 14:00

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem zjechał gwałtownie z chodnika bezpośrednio pod jadącego forda focusa.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 16 na ulicy Mościckiego w Dębicy. 66-letni rowerzysta z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Dębicy, gdzie pozostał do dalszego leczenia. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało u kierującego rowerem mieszkańca Dębicy ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierujący fordem 59-letni mieszkaniec powiatu dębickiego był trzeźwy. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający wyjaśnić okoliczności wypadku.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości