Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem zjechał gwałtownie z chodnika bezpośrednio pod jadącego forda focusa.
Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 16 na ulicy Mościckiego w Dębicy. 66-letni rowerzysta z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Dębicy, gdzie pozostał do dalszego leczenia. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało u kierującego rowerem mieszkańca Dębicy ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierujący fordem 59-letni mieszkaniec powiatu dębickiego był trzeźwy. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający wyjaśnić okoliczności wypadku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze