34-letni kierowca ciągnika rolniczego został zatrzymany przez wracającego ze służby funkcjonariusza policji w miejscowości Siennów, gm. Zarzecze. Nietrzeźwy jechał całą szerokością drogi stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
Wczoraj, około godziny 15, osoby przejeżdżające przez Siennów mogły zobaczyć niecodzienne zjawisko - środkiem jezdni, ignorując przepisy i podstawowe zasady bezpieczeństwa, jechał 34-letni mężczyzna, kierowca ciagnika rolniczego. Jak się okazało - traktorzysta był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało zawartość blisko 3 promili alkoholu w jego organiźmie.
Na szczęście, wracający w tym czasie ze służby funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Kańczudze zareagował błyskawicznie - zatrzymał podejrzanie zachowującego się kierowcę i powiadomił dyżurnego najbliższej jednostki policyjnej. Jak ustalili policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, kierujący pojazdem to mieszkaniec powiatu przeworskiego.
Za jazdę w stanie upojenia alkoholowego i stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dozywocie to dla ciebie za morde telepuchu
z dożynek wracał :P
Dożywocie dla takich cymbałów !
Dozywocie to dla ciebie za morde telepuchu