Reklama

Pijany traktorzysta zatrzymany. Miał prawie 3 promile

29/04/2015 16:33

34-letni kierowca ciągnika rolniczego został zatrzymany przez wracającego ze służby funkcjonariusza policji w miejscowości Siennów, gm. Zarzecze. Nietrzeźwy jechał całą szerokością drogi stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Wczoraj, około godziny 15,  osoby przejeżdżające przez Siennów mogły zobaczyć niecodzienne zjawisko - środkiem jezdni, ignorując przepisy i podstawowe zasady bezpieczeństwa, jechał 34-letni mężczyzna, kierowca ciagnika rolniczego. Jak się okazało - traktorzysta był nietrzeźwy, badanie alkomatem  wykazało zawartość blisko 3 promili alkoholu w jego organiźmie. 

Na szczęście, wracający w tym czasie ze służby funkcjonariusz  z Komisariatu Policji w Kańczudze zareagował błyskawicznie - zatrzymał podejrzanie zachowującego się kierowcę i powiadomił dyżurnego najbliższej jednostki policyjnej. Jak ustalili policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia,  kierujący pojazdem to mieszkaniec powiatu przeworskiego. 

Za jazdę w stanie upojenia alkoholowego i stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    rolnik - niezalogowany 2015-04-30 15:39:44

    z dożynek wracał :P

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ja1988 - niezalogowany 2015-05-06 15:25:12

    Dożywocie dla takich cymbałów !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    yebac biede - niezalogowany 2015-05-07 13:00:41

    Dozywocie to dla ciebie za morde telepuchu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości