Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca bmw, który zderzył się z pojazdem nauki jazdy. Pijany kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.
Do zdarzenia doszło na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu. Kierujący osobowym bmw najechał na tył hyundaia - samochodu nauki jazdy. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Na miejscu jednak zgubił tablicę rejestracyjną.
Policjanci odnaleźli bmw na jednym z parkingów.
- Po krótkim czasie policjanci odnaleźli też kierowcę pojazdu. Okazał się nim 46-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna był pod znacznym działaniem alkoholu, o czym świadczył chwiejny krok i bełkotliwa mowa. Badanie urządzeniem wykazało u niego 2,8 promila alkoholu - podała tarnobrzeska policja.
46-latek przyznał się do popełnienia czynu. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze