Reklama

Pijany wjechał w samochód nauki jazdy

07/03/2018 15:09

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca bmw, który zderzył się z pojazdem nauki jazdy. Pijany kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu. Kierujący osobowym bmw najechał na tył hyundaia - samochodu nauki jazdy.  Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Na miejscu jednak zgubił tablicę rejestracyjną.
Policjanci odnaleźli bmw na jednym z parkingów.

- Po krótkim czasie policjanci odnaleźli też kierowcę pojazdu. Okazał się nim 46-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna był pod znacznym działaniem alkoholu, o czym świadczył chwiejny krok i bełkotliwa mowa. Badanie urządzeniem wykazało u niego 2,8 promila alkoholu - podała tarnobrzeska policja.

Reklama

46-latek przyznał się do popełnienia czynu. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie.  Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości