Namioty i stoiska promocyjne, możliwość obejrzenia z bliska służbowego sprzętu i wyposażenia oraz szereg atrakcji dla najmłodszych to tylko niektóre elementy, jakie przygotowano dla mieszkańców podczas dzisiejszego (27 kwietnia) Pikniku Służb Mundurowych na przemyskim Rynku.
Wydarzenie, które wystartowało o godzinie 14, to na pewno gratka dla miłośników militariów i wszystkiego, co związane ze służbami mundurowymi. Funkcjonariusze różnych formacji przygotowali mnóstwo atrakcji dla odwiedzających, swoje stoiska wystawili też przemyscy harcerze. Poza stoiskami służb na najmłodszych gości czekała strefa dmuchańców i łucznictwa, na której można było sprawdzić swoją celność, a także kiermasz. Piknikowa przestrzeń to także sposobność do odkrywania strzeleckiej pasji, do czego namawiało Stowarzyszenie Kolekcjonersko-Strzeleckie KS do Celu. Chętni mogą nabyć też militarne gadżety i skosztować prawdziwej wojskowej grochówki i pysznych kiełbasek z grilla.
Imprezie towarzyszy kwesta na Sztandar dla 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Czas przybyłym umilają też wokalne występy zespołów 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich.
Organizatorem wydarzenia jest Klub Radnych Wspólnie dla Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze