Reklama

Piknik sportowy przy SP 4 pełen atrakcji

22 września, o godzinie 10.30, przy Szkole Podstawowej nr 4, rusza Turniej Piłkarski na Zakończenie Lata o Puchar Zastępcy Prezydenta Przemyśla Janusza Hamryszczaka.

Atrakcji nie zabraknie. Będą: pokazy służb, motocykli i zabytkowych pojazdów, dmuchany plac zabaw, szachy i kręgle w plenerze oraz mnóstwo gier i zabaw. O g. 12.20 mecz towarzyski Mamuśki z Orlika vs. Samorządowcy. O g. 13 darmowy przejazd koleją turystyczną po mieście. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tomek - niezalogowany 2018-09-20 07:02:14

    Zaczeły sie wybory i Pan Hamryszczak celnie rusza z kampanią,która na pewno wygra

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ty - niezalogowany 2018-09-22 07:41:04

    By wygrał , ale od wczoraj mamy zmiany i tak zostanie Zmiany te ogłosił sędzia komisarz .Czy sponsorem imprezy jest miasto (z mieszkańców kasy) czy p Hamryszczak zaprosił  Radnych z PO i SLD ,  posłów PO i Kukiz15

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama