22 września, o godzinie 10.30, przy Szkole Podstawowej nr 4, rusza Turniej Piłkarski na Zakończenie Lata o Puchar Zastępcy Prezydenta Przemyśla Janusza Hamryszczaka.
Atrakcji nie zabraknie. Będą: pokazy służb, motocykli i zabytkowych pojazdów, dmuchany plac zabaw, szachy i kręgle w plenerze oraz mnóstwo gier i zabaw. O g. 12.20 mecz towarzyski Mamuśki z Orlika vs. Samorządowcy. O g. 13 darmowy przejazd koleją turystyczną po mieście.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zaczeły sie wybory i Pan Hamryszczak celnie rusza z kampanią,która na pewno wygra
By wygrał , ale od wczoraj mamy zmiany i tak zostanie Zmiany te ogłosił sędzia komisarz .Czy sponsorem imprezy jest miasto (z mieszkańców kasy) czy p Hamryszczak zaprosił Radnych z PO i SLD , posłów PO i Kukiz15
Zaczeły sie wybory i Pan Hamryszczak celnie rusza z kampanią,która na pewno wygra
By wygrał , ale od wczoraj mamy zmiany i tak zostanie Zmiany te ogłosił sędzia komisarz .Czy sponsorem imprezy jest miasto (z mieszkańców kasy) czy p Hamryszczak zaprosił Radnych z PO i SLD , posłów PO i Kukiz15