Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy zaprasza na IV Rodzinny Piknik Zdrowia, który odbędzie się 21 września, od g. 13.30, na terenie szpitala.
W programie m.in.: występy artystyczne grup młodzieżowych, zespołów pieśni i tańca, pokaz sprzętu służb mundurowych i broni, kuchnia polowa z poczęstunkiem, wystawa prac pacjentów i mnóstwo atrakcji dla dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze