Reklama

Piknik zdrowia dla rodzin w Żurawicy

Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy zaprasza na IV Rodzinny Piknik Zdrowia, który odbędzie się 21 września, od g. 13.30, na terenie szpitala.

W programie m.in.: występy artystyczne grup młodzieżowych, zespołów pieśni i tańca, pokaz sprzętu służb mundurowych i broni, kuchnia polowa z poczęstunkiem, wystawa prac pacjentów i mnóstwo atrakcji dla dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama