W poniedziałek, 12 bm., policjanci lubaczowskiej drogówki zatrzymali trzech użytkowników jednośladów, którzy zdecydowali się na podróż na dwóch kółkach po spożyciu alkoholu.
Pierwszy z rowerzystów wpadł w Suchej Woli. Wydmuchał ponad 3 promile alkoholu. Tego samego dnia do podobnego zatrzymania doszło w Zalesiu, gdzie skontrolowany 47-latek wydmuchał z kolei ponad 2,5 promila alkoholu. Totalnie nieodpowiedzialny okazał się również rowerzysta krażący na dwóch kółkach po Starym Dzikowie. Badanie na zawartość alkoholu wykazało u niego około promila alkoholu w organizmie.
Finalnie dwóch nietrzeźwych kierujących za swoje czyny będzie odpowiadać przed sądem, a jeden dostał mandat w wysokości 2500 zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze