Reklama

Pili, ale z roweru nie zsiedli. 35-latek z ponad trzema promilami rekordzistą

W poniedziałek, 12 bm., policjanci lubaczowskiej drogówki zatrzymali trzech użytkowników jednośladów, którzy zdecydowali się na podróż na dwóch kółkach po spożyciu alkoholu.

Pierwszy z rowerzystów wpadł w Suchej Woli. Wydmuchał ponad 3 promile alkoholu. Tego samego dnia do podobnego zatrzymania doszło w Zalesiu, gdzie skontrolowany 47-latek wydmuchał z kolei ponad 2,5 promila alkoholu. Totalnie nieodpowiedzialny okazał się również rowerzysta krażący na dwóch kółkach po Starym Dzikowie. Badanie na zawartość alkoholu wykazało u niego około promila alkoholu w organizmie.

Finalnie dwóch nietrzeźwych kierujących za swoje czyny będzie odpowiadać przed sądem, a jeden dostał mandat w wysokości 2500 zł.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/08/2024 19:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama