Reklama

Pili alkohol, gdy dźgnął brata nożem. Odpowie za zabójstwo

14/08/2019 11:24

Prokuratura Okręgowa w Przemyślu skierowała do tutejszego sądu okręgowego akt oskarżenia przeciwko 47-letniemu Lesławowi G. Odpowie za zabójstwo brata.

Krwawe sceny rozegrały się w nocy z 19 na 20 września ub. roku w Nehrybce k. Przemyśla. Jak ustalili śledczy, oskarżony, działając z zamiarem ewentualnym pozbawienia życia brata Jana, zadał mu cios nożem w okolice lewej łopatki. Spowodowało to ranę kłutą i masywny krwotok, a następnie śmierć.

– Do zbrodni doszło podczas awantury w trakcie spożywania alkoholu – poinformowała prokurator Marta Pętkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

W chwili zdarzenia Lesław G. miał w znacznym stopniu ograniczoną poczytalność.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    TSA - niezalogowany 2019-08-14 17:37:55

    ''ściśnięte morderczo pięścibrat przeciw bratu chce iśćmatka zarzyna swe dzieciszaleństwo, chaos i łzy''youtube.com - turbo - ostatni grzeszników płacz

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    TSA - niezalogowany 2019-08-14 17:41:16

    ''Wszyscy ludzie którzy żywią się mięsem i krwią oraz podniecają się mocnymi trunkami mają rozpaloną i przeżółconą krew jaka czyni ich na tysięczne sposoby wściekłymi, lecz najpotworniejszą zbrodnią tychże jest szał przelewania krwi swych bliźnich.'' - Wolter

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    TSA - niezalogowany 2019-08-14 17:44:30

    wegetarianie mniej agresywni niż mięsożercy? - polki.plyoutube.com - toi luzja - mięso zabijayoutube.com - mistycyzm 13 - wegetarianizmgaga - ignorancja nie jest szczęściem - tekstowo.plzostanwege.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama