W Parku Lubomirskich w Przemyślu odbywa się IV Plener Rzeźbiarski.
W plenerze bierze udział czterech rzeźbiarzy. Pracować będą co najmniej do najbliższej środy. Ich pracę można obserwować codziennie na terenie parku, przy obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej. - Ludzie cieszą się, że ten zakątek Przemyśla ożywa i coś się tu dzieje - mówi Tomasz Bielański, kurator pleneru.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardzo fajna inicjatywa, popieram z całego serca. Życzę dużo sił, bo to piękna, ale ciężka praca.
Bardzo fajna inicjatywa, popieram z całego serca. Życzę dużo sił, bo to piękna, ale ciężka praca.