Reklama

Płonął blok mieszkalny w centrum Radymna [ZDJĘCIA, VIDEO]

04/06/2021 13:15

Dziś przed godziną 11 wybuchł pożar w budynku mieszkalnym przy ulicy Lwowskiej 14 w Radymnie. Płonął częściowo zaadaptowany na mieszkania strych bloku. Na szczęście nie ma ofiar, choć strażacy wciąż przeszukują lokale. Straty materialne są spore.

 Na miejscu zdarzenia pracowało 13 zastępów, w sumie 60 ratowników, państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Kiedy pierwsze zastępy przybyły na miejsce, w budynku nie było już mieszkańców. Ogień opanowano sprawnie. Spłonęła duża część użytkowa strychu, uszkodzona jest więźba dachowa. Oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Jarosławiu bryg. Waldemar Czernysz przekazuje, że od ognia nie ucierpiały mieszkania, niestety część lokali, po podaniu przez strażaków kilku prądów wody ratujących budynek, jest zalana. Obecnie strażacy dogaszają pożar, będą sukcesywnie  zdejmować poszycie dachu w celu dogaszania zarzewi ognia w miejscach, gdzie nie ma dostępu z zewnątrz. Ich akcja potrwa najprawdopodobniej do godziny 15 lub 16. Na razie nie znana jest przyczyna pożaru, strażacy rozważają dwa główne scenariusze jego inicjacji: zaprószenie albo zwarcie instalacji elektrycznej.

Film nadesłany przez czytelnika
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mieszkaniec przemyśl - niezalogowany 2021-06-04 13:54:42

    Pewnie instalacja jak zarządca budynku to skąpiradło i na wszystkim oszczędza, każdy blok jest robiony na Wariackich papierach

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nie mieszkaniec przemyśla - niezalogowany 2021-06-04 19:26:21

    Sam jesteś na wariackich papierach spekulancie. Zanim się wypowiesz dziadu to sprawdź jak jest w rzeczywistości zamiast gdybać. To takie przemyskie...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Obserwator 32 - niezalogowany 2021-06-05 01:13:28

    Budynek pięknie odremontowany z zewnątrz, szkoda, że nie zaczęto od tego, co niewidoczne dla oka, lecz od części zewnętrznej. Widać, że zależało na pokazaniu, jak cudnie dba się o budynki, a zapomniano, że należy najpierw zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości