Od dzisiaj, tj. 30 marca, na krytej pływalni MOSiR rozpocznie się coroczna przerwa technologiczna, podczas której zostaną wykonane niezbędne prace konserwacyjne oraz remontowe.
Pływalnia będzie nieczynna przez tydzień od 30 marca, do 6 kwietnia włącznie. Tuż po Świętach Wielkanocnych zostanie ponownie otwarta.
W tym czasie zostaną wykonane niezbędne prace konserwacyjne oraz remontowe. Mimo przerwy dostępna będzie sala konferencyjna oraz usługi fizjoterapeutyczne i zabiegi odnowy biologicznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
a po jakieg etat dyrektora hoteluna mosir zlikwidować a w kasie zostanie ok 12.000 zl.
Normalka że trzeba posprzątać.
nie on jest podobno kierownikiem a jest dyr. urządzeń sezonowych