– Zastanawia mnie, dlaczego pracownicy urzędu miejskiego roznoszą listy polecone w takich godzinach, kiedy większość ludzi jest w pracy. Z góry wiadomo, że nie zastaną wówczas adresatów. Nadaremnie więc biegają po mieście. O dziwo listy polecone z urzędów gmin są doręczane w godzinach wieczornych, co pokazuje, że jak się chce, to można planować działania z głową. Trzeba tylko chcieć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bo w Urzędzie Miasta tylko Oni pracują a reszta mieszkańców tego Grodu to bezrobotni którzy powinni siedzieć w domu i czekać na "nowinę" im wysłaną , najczęściej dotyczącą płatności na rzecz Urzędu, bo przecież jakoś trzeba żyć pracując w budżecie.
Bo w Urzędzie Miasta tylko Oni pracują a reszta mieszkańców tego Grodu to bezrobotni którzy powinni siedzieć w domu i czekać na "nowinę" im wysłaną , najczęściej dotyczącą płatności na rzecz Urzędu, bo przecież jakoś trzeba żyć pracując w budżecie.
Bardzo mądra uwaga-popieram