Reklama

Po co wysyłać posłańca, kiedy większość ludzi jest w pracy?

11/02/2016 07:27

– Zastanawia mnie, dlaczego pracownicy urzędu miejskiego roznoszą listy polecone w takich godzinach, kiedy większość ludzi jest w pracy. Z góry wiadomo, że nie zastaną wówczas adresatów. Nadaremnie więc biegają po mieście. O dziwo listy polecone z urzędów gmin są doręczane w godzinach wieczornych, co pokazuje, że jak się chce, to można planować działania z głową. Trzeba tylko chcieć.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    a - niezalogowany 2016-02-11 10:44:08

    Bo w Urzędzie Miasta tylko Oni pracują a reszta mieszkańców tego Grodu to bezrobotni którzy powinni siedzieć w domu i czekać na "nowinę" im wysłaną , najczęściej dotyczącą płatności na rzecz Urzędu, bo przecież jakoś trzeba żyć pracując w budżecie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2016-02-12 12:47:03

    Bardzo mądra uwaga-popieram

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama