Reklama

Pobiegną Wilczym Tropem

22/02/2015 08:18

Organizatorzy Biegu Tropem Wilczym zapraszają do wzięcia udziału w jarosławskiej odsłonie biegu.

Akcja, która w symboliczny sposób oddaje hołd polskim żołnierzom podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, odbędzie się 1 marca w Międzynarodowym Dniu Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Uczestnicy wystartują spod pomnika kpt. Władysława Koby, przy ul. Jana Pawła II o 12. Dotrą na Rynek po przebiegnięciu 1963 metrów. Długość trasy ma wymiar symboliczny. W 1963 r. zginął ostatni żołnierz wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek. W biegu mogą uczestniczyć wszyscy, którzy zechcą w ten sposób oddać hołd żołnierzom wyklętym, pod warunkiem, że zgłoszą udział w biurze organizatora. Karty zgłoszeniowe są dostępne na stronach https://www.facebook.com/TropemWilczym?hc_location=timeline oraz http://tropemwilczym.pl/. Należy złożyć je w Gimnazjum Publicznym nr 2 przy ul. Jana Pawła II 26 w sobotę, 28 lutego, między 17. a 19. lub w niedzielę przed biegiem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości