Organizatorzy Biegu Tropem Wilczym zapraszają do wzięcia udziału w jarosławskiej odsłonie biegu.
Akcja, która w symboliczny sposób oddaje hołd polskim żołnierzom podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, odbędzie się 1 marca w Międzynarodowym Dniu Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
Uczestnicy wystartują spod pomnika kpt. Władysława Koby, przy ul. Jana Pawła II o 12. Dotrą na Rynek po przebiegnięciu 1963 metrów. Długość trasy ma wymiar symboliczny. W 1963 r. zginął ostatni żołnierz wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek. W biegu mogą uczestniczyć wszyscy, którzy zechcą w ten sposób oddać hołd żołnierzom wyklętym, pod warunkiem, że zgłoszą udział w biurze organizatora. Karty zgłoszeniowe są dostępne na stronach https://www.facebook.com/TropemWilczym?hc_location=timeline oraz http://tropemwilczym.pl/. Należy złożyć je w Gimnazjum Publicznym nr 2 przy ul. Jana Pawła II 26 w sobotę, 28 lutego, między 17. a 19. lub w niedzielę przed biegiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze