Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, 25 bm., po godz. 21 w Grabownicy Starzeńskiej.
Kierująca fordem fiestą w trakcie jazdy korzystała z telefonu, czym doprowadziła do tego, że nagle, na prostym odcinku (!) straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi.
Ford uderzył w betonowy przepust i dachował. Ostatecznie zatrzymał się na dachu przy ogodzeniu.
28-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego była trzeźwa, została ranna i trafiła do szpitala. Została ukarana mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Za leczenie tej Pani powinien zapłacić jaj operator telefonii komórkowej.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - CZEGO PRODUCENCI MIĘS NAM NIE MÓIĄ