– Na powierzchni Sanu w dwóch miejscach widoczny jest wyciek, być może pochodzący z dzikiej kanalizacji, czegoś, co wygląda na zawartość szamba. Pierwszy jest na wysokości żłobka na osiedlu Kmiecie, drugi na wysokości klasztornego muru. Obserwuję tę pianę od kilku tygodni.
Jako mieszkaniec zastanawiam się, czy służby ochrony środowiska podjęły odpowiednie działania w sprawie wody powierzchniowej? Dodam, że zmniejszający się poziom wody w rzece dodatkowo pogarsza sprawę – dzieli się obserwacjami Czytelnik.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.''służby ochrony środowiska'' - czyli kto, SM i ich tzw. ekopatrol ?!? EKOPATROL - STRAŻ MIEJSKA - EKOLOGIA.PL
''służby ochrony środowiska'' - czyli kto, SM i ich tzw. ekopatrol ?!? EKOPATROL - STRAŻ MIEJSKA - EKOLOGIA.PL