Reklama

Podia przemyskich karateków

W Katowicach odbył się XXXIX Puchar Polski Karate Kyokushin Polskiego Związku Karate. W zawodach wystartowała trójka reprezentantów Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin, która przywiozła do domu dwa brązowe medale.

Organizatorem imprezy był TKKF Czarni Katowice, a sędzią głównym legenda polskiego karate shihan Andrzej Drewniak. Do rywalizacji przystąpiło łącznie aż 380 karateczek i karateków z 80 klubów z całej Polski, którzy startowali w konkurencjach kata i kumite w czterech kategoriach wiekowych: młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów.

Przemyski klub reprezentowało trzech zawodników. W kumite Michał Lisowski (kategoria seniorów; waga 80 kg) i Tomasz Dytyniak (kategoria seniorów; waga powyżej 90 kg) oraz w układach Damian Pawłowski (kategoria seniorów). Dwaj pierwsi wywalczyli 3. miejsce, stając na najniższym stopniu podium. D. Pawłowski zaś uplasował się na miejscach 14. – 18.). Przemyślanie wystąpili na Śląsku pod okiem trenerów Jerzego i Ryszarda Makarów. Ten drugi był również sędzią podczas zmagań na macie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości