W Katowicach odbył się XXXIX Puchar Polski Karate Kyokushin Polskiego Związku Karate. W zawodach wystartowała trójka reprezentantów Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin, która przywiozła do domu dwa brązowe medale.
Organizatorem imprezy był TKKF Czarni Katowice, a sędzią głównym legenda polskiego karate shihan Andrzej Drewniak. Do rywalizacji przystąpiło łącznie aż 380 karateczek i karateków z 80 klubów z całej Polski, którzy startowali w konkurencjach kata i kumite w czterech kategoriach wiekowych: młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów.
Przemyski klub reprezentowało trzech zawodników. W kumite Michał Lisowski (kategoria seniorów; waga 80 kg) i Tomasz Dytyniak (kategoria seniorów; waga powyżej 90 kg) oraz w układach Damian Pawłowski (kategoria seniorów). Dwaj pierwsi wywalczyli 3. miejsce, stając na najniższym stopniu podium. D. Pawłowski zaś uplasował się na miejscach 14. – 18.). Przemyślanie wystąpili na Śląsku pod okiem trenerów Jerzego i Ryszarda Makarów. Ten drugi był również sędzią podczas zmagań na macie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze