Niedawno w całej Polsce podjęto próbę bicia rekordu Guinnessa w treningu piłki ręcznej. Lokalne orliki także włączyły się w tę inicjatywę. Pomimo kapryśnej pogody wyzwanie podjęli również wysportowani mieszkańcy Wólki Pełkińskiej.
11 października o godzinie 16 na 150 orlikach w całym kraju podjęto próbę bicia rekordu Guinnesa w kategorii jednoczesny trening piłki ręcznej na wielu boiskach. Na orliku w Wólce Pełkińskiej pojawiło się 25 osób, które[paywall] przy wsparciu prowadzącej Anny Hołowacz przystąpiło do ćwiczeń. Były one prowadzone według następującego scenariusza: rozgrzewka, wyścigi rzędów, trafianie w słupek, gra w dziesięć podań. Zgodnie z zasadami bicia rekordu całe wydarzenie zostało sfilmowane i sfotografowane.

Osoby, które wzięły udział w oficjalnym biciu rekordu to: Małgorzata Piśko, Paula Wojtaszek, Joanna Motowidło, Oliwia Goń, Angelika Wawro, Dagmara Kulpa, Maciej Pietluch, Natalia Rojek, Oliwia Polańska, Wiktoria Sojecka, Zuzanna Perykasza, Gabriela Sawa, Katarzyna Sawa, Gabriela Sojecka, Paweł Janas, Michał Pieczonka, Przemysław Perykasza, Jakub Skupień, Bartosz Słysz, Adrian Sojecki, Patrycja Misiło, Gabriela Misiło, Adrian Segieda, Kacper Osowski, Bartosz Neścior.
Osobami mierzącymi czas byli: Adam Poprawa i Krzysztof Pietluch, z kolei wśród niezależnych świadków znaleźli się Sylwia Środek i Jolanta Machała. Do bicia rekordu przyczynił się także wolontariusz Tomasz Kiwior.
Warto dodać, że trening nawiązywał do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Świata Europy w piłce ręcznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze