– Jako mieszkaniec bloków spółdzielczych przy Sikorskiego zauważyłem dziwną tendencję do wykonywania prac ociepleniowych poza sezonem, czyli bardzo późną jesienią.
– Efektem jest taka sytuacja, jaka miała miejsce przy Sikorskiego 9 a, gdzie odpadła jakiś czas temu warstwa ociepleniowa ze ściany. Powodem było według mnie to, że prace wykonywano podczas pierwszych przymrozków i klej położono na zmarzniętą ścianę, więc nie zdążył doschnąć. Potem kosztami naprawy takich uszkodzonych elementów obciąża się mieszkańców w formie opłat remontowych ujętych w czynszu. Może lepiej byłoby takie remonty wykonywać w porze letniej – podsumowuje mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze