21 sierpnia br. w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu doszło do podpisania umowy o współpracy między komendantem oddziału gen. bryg. SG Tomaszem Zybińskim, komendantami właściwych miejscowych komórek policji oraz dyrektorami 11 szkół średnich z Podkarpacia.
Porozumienie umożliwi od września br. realizację zajęć, które będą przygotowywać uczniów w szkołach średnich województwa podkarpackiego z oddziałem o profilu mundurowym do podjęcia służby w Policji i Straży Granicznej. Jak już wspomnieliśmy, zajęcia prowadzone będą w 11 szkołach średnich z Podkarpacia, a wśród nich w IV Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego w Przemyślu oraz VIII Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 72% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze