Reklama

Pogranicznicy i policjanci dla wspólnej sprawy [ZDJĘCIA]


21 sierpnia br. w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu doszło do podpisania umowy o współpracy między komendantem oddziału gen. bryg. SG Tomaszem Zybińskim, komendantami właściwych miejscowych komórek policji oraz dyrektorami 11 szkół średnich z Podkarpacia.


Porozumienie umożliwi od września br. realizację zajęć, które będą przygotowywać uczniów w szkołach średnich województwa podkarpackiego z oddziałem o profilu mundurowym do podjęcia służby w Policji i Straży Granicznej. Jak już wspomnieliśmy, zajęcia prowadzone będą w 11 szkołach średnich z Podkarpacia, a wśród nich w IV Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego w Przemyślu oraz VIII Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 72% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/09/2025 09:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama