Jarosławskiej policji udało się dotrzeć do agresorów, którzy zaatakowali wychodzącego z baru mieszkańca Jarosławia. Do zdarzenia doszło przed kilkoma tygodniami. Mężczyznom grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Będą odpowiadać za usiłowanie rozboju.
Napastnicy to 19-latek zamieszkały na terenie gminy Jarosław i 23-latek z Radymna. Od upatrzonej w pobliżu stacji paliw ofiary zażądali oni pieniędzy, wcześniej zadając cios w głowę. Zaatakowany mężczyzna próbował się bronić, ostatecznie pomógł mu interweniujący pracownik ochrony. Na skutek napaści doznał jednak obrażeń. Obaj agresorzy usłyszeli już zarzuty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze