Krótkie wiadomości SMS o zablokowanych drogach, utrudnieniach i objazdach na głównych trasach województwa podkarpaccy policjanci wysyłają do wszystkich zarejestrowanych w Policyjnym Systemie Powiadamiania Alarmowego. Obecnie z systemu korzysta 940 osób.
Do korzystania z systemu niezbędna jest rejestracja na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Formularz jest dostępny na stronie http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/system-powiadamiania-alarmowego/. Do zarejestrowanych są wysyłane krótkie informacje o występujących utrudnieniach drogowych, czasie ich trwania oraz objazdach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Super! Wg mnie to są naprawdę fajne rozwiązania. Mam nadzieję, że stanie się to bardziej popularnym trendem. Sms zawsze jest dobrym środkiem komunikacji - szybki, w każdej chwili można go odczytać. Badaniu wykorzystania smsów w instytucjach publicznych poświęcono też dział raportu dotyczącego komunikacji sms w Polsce ogółem: http://serwersms.pl/badanie2013/ Myślę, że warto się zapoznać. Smsy od instytucji są oceniane jako bardzo przydatne, i ja osobiście też tak uważam :)
Super! Wg mnie to są naprawdę fajne rozwiązania. Mam nadzieję, że stanie się to bardziej popularnym trendem. Sms zawsze jest dobrym środkiem komunikacji - szybki, w każdej chwili można go odczytać. Badaniu wykorzystania smsów w instytucjach publicznych poświęcono też dział raportu dotyczącego komunikacji sms w Polsce ogółem: http://serwersms.pl/badanie2013/ Myślę, że warto się zapoznać. Smsy od instytucji są oceniane jako bardzo przydatne, i ja osobiście też tak uważam :)