25 lutego, przed południem, policjanci z przemyskiej komendy, przy wsparciu kolegów z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, przeprowadzili działania związane z promocją bezpieczeństwa na stoku narciarskim w Przemyślu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Byłem w tym dniu na nartach i patrzyłem co sie dzieje.Panie policjantki były rewelacyjne dla tych dzieci.Gratulacje i wiecej takich inicjatyw.
Jak rozpoznać , zdemaskować antymaseczkowca .
Funkcjonariusze rozdawali ulotki a największym powodzeniem obserwujących cieszyły się palicjantki
Jak rozpoznać płaskoziemca i foliarza .
I poco Ci policjanci dziś 06.03.2021 po 17 byłem ja no i jeszcze może z 10 osób . Ale frekwencja , szok
Byłem w tym dniu na nartach i patrzyłem co sie dzieje.Panie policjantki były rewelacyjne dla tych dzieci.Gratulacje i wiecej takich inicjatyw.
Jak rozpoznać , zdemaskować antymaseczkowca .
Funkcjonariusze rozdawali ulotki a największym powodzeniem obserwujących cieszyły się palicjantki