Reklama

Policja na stoku [ZDJĘCIA]

02/03/2021 10:00

25 lutego, przed południem, policjanci z przemyskiej komendy, przy wsparciu kolegów z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, przeprowadzili działania związane z promocją bezpieczeństwa na stoku narciarskim w Przemyślu.


fot.KMP Przemyśl
J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    narciarz - niezalogowany 2021-03-02 20:15:09

    Byłem w tym dniu na nartach i patrzyłem  co sie dzieje.Panie policjantki były rewelacyjne dla tych dzieci.Gratulacje i wiecej takich inicjatyw.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-03-02 20:27:08

    Jak rozpoznać , zdemaskować antymaseczkowca .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Heniek - niezalogowany 2021-03-02 21:55:31

    Funkcjonariusze rozdawali ulotki a największym powodzeniem obserwujących cieszyły się palicjantki 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama