Policja poszukuje młodego mężczyzny, który wyłudził od 84-letniej mieszkanki powiatu sanockiego kilkadziesiąt tysięcy złotych metodą „na wnuczka”.
Do pokrzywdzonej zadzwoniła kobieta, która podała się za żonę jej wnuka. Powiedziała, że doszło do wypadku z jego udziałem. Następnie w rozmowę włączyła się fałszywa policjantka, która potwierdziła wszystkie informacje. Powiedziała 84-latce, że jeśli przekaże kilkadziesiąt tysięcy, wnuk, który był sprawcą zdarzenia, ma szansę uniknąć więzienia. Pieniądze miały rzekomo posłużyć jako rekompensata dla pokrzywdzonych.- Policjanci wyjaśniający okoliczności tego zdarzenia zwracają się z prośbą do osób, które go rozpoznają na sporządzonym portrecie pamięciowym oraz zdjęciu z nagrania zarejestrowanego przez monitoring, o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, mieszczącej się przy ulicy Witkiewicza 3. Można również zadzwonić pod numer (13) 465 73 65, ewentualnie pod numer alarmowy 997 – apeluje sanocka policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.OLO nie wyzywaj, 84 lata. Może ciebie też kiedyś wykiwają!
ale glupia baba
OLO nie wyzywaj, 84 lata. Może ciebie też kiedyś wykiwają!