14 listopada funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kańczudze otrzymali kluczyki do nowego radiowozu. Zakup sfinansowano w połowie z budżetu policyjnego programu, a w połowie z funduszy samorządowych.
Nowy samochód służbowy kańczuckich policjantów to Hyundai i30. Auto jest oznakowane i ma wspierać wszystkie działania tutejszego komisariatu. Transakcja została zrealizowana w ramach programu[paywall] współfinansowania zakupów środków transportu dla policji. Program ów przewiduje, że doposażenie lokalnych posterunków policji będzie finansowane w 50 procentach przez samorządy lub fundacje i stowarzyszenia, natomiast pozostałe 50 procent pochodzić będzie z budżetu Policji.
Na uroczystym przekazaniu radiowozu licznie przybyli przedstawiciele lokalnych samorządów. Oczywistym była obecność burmistrza Kańczugi, ale z zaproszenia na to szczególne wydarzenie skorzystali także: wójt gminy Gać Grażyna Pieniążek, wójt gminy Zarzecze Tomasz Bury, burmistrz Przeworska Leszek Kisiel, wójt gminy Przeworsk Daniel Krawiec, wójt gminy Jawornik Polski Stanisław Petynia. Z ramienia drugiego współfundatora hyundaya, a jednocześnie beneficjanta zakupu, obecni byli: komendant powiatowy policji w Przeworsku mł. insp Robert Sobolewski oraz funkcjonariusze i pracownicy Komisariatu Policji w Kańczudze. Po krótkiej części oficjalnej, przekazaniu kluczyków i poświęceniu auta przez ks. prałata Wojciecha Paca, dziekana dekanatu kańczuckiego, radiowóz został oficjalnie przyjęty na wyposażenie tutejszego komisariatu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.(...)Auto jest oznakowane(...). A ja mówię, że nie jest. Nie widzę dobrodzieja z kropidłem (chyba że to egzemplarz do walki z niedowiarkami \m/ :)
Bez poświęcenia księdza nie liczy się. Wprawdzie Zielińskiego od konfetti wywalili, ale i tak pokropek jest najważniejszy. Wszystkie mandaty od nowych wyścigówek są prawnie nieważne.
F I R M A Droga siostro, drogi bracieChcesz niebieskie nosić gacieMieć pistolet i kajdankiW pracy spędzać wszystkie rankiNa wypłatę mieć jałmużnęObowiązki bardzo różneDla przykładu dwudziestegoDo kościoła marsz kolegoJedenasty gdy przychodziNa nowennę czas nadchodziŚwiątki, piątki i niedzieleBędziesz spędzał wciąż w kościeleTo zadania podstawoweOne są obowiązkowePolicjantem będziesz z nazwyTo już zawód nie tak ważnySpołeczeństwo z nas się śmiejeResort nie wie co się dziejeZwiązki pisma wysyłająNa odpowiedź wciąż czekająDo premiera się udają Lecz go w pracy nie zastająStarzy mają dość wszystkiegoTakże przychodź ty kolegoTesty zdać ci pomożemyDo Policji cię przyjmiemyJeśli księdza w rodzie maszŚwietnie sobie radę daszDzisiaj będziesz kierownikiemA za tydzień naczelnikiem… Ciemno wszędzie, głucho wszędzieCo to będzie, jak to będzieGdy starszyzny już nie będzie… Nad tą trumną zapłaczemyGdy Policję pogrzebiemy… · Powyższy tekst jest wymysłem autora i nie ma żadnego związku z ewentualnymi wydarzeniami rzeczywistymi
(...)Auto jest oznakowane(...). A ja mówię, że nie jest. Nie widzę dobrodzieja z kropidłem (chyba że to egzemplarz do walki z niedowiarkami \m/ :)
Bez poświęcenia księdza nie liczy się. Wprawdzie Zielińskiego od konfetti wywalili, ale i tak pokropek jest najważniejszy. Wszystkie mandaty od nowych wyścigówek są prawnie nieważne.
F I R M A Droga siostro, drogi bracieChcesz niebieskie nosić gacieMieć pistolet i kajdankiW pracy spędzać wszystkie rankiNa wypłatę mieć jałmużnęObowiązki bardzo różneDla przykładu dwudziestegoDo kościoła marsz kolegoJedenasty gdy przychodziNa nowennę czas nadchodziŚwiątki, piątki i niedzieleBędziesz spędzał wciąż w kościeleTo zadania podstawoweOne są obowiązkowePolicjantem będziesz z nazwyTo już zawód nie tak ważnySpołeczeństwo z nas się śmiejeResort nie wie co się dziejeZwiązki pisma wysyłająNa odpowiedź wciąż czekająDo premiera się udają Lecz go w pracy nie zastająStarzy mają dość wszystkiegoTakże przychodź ty kolegoTesty zdać ci pomożemyDo Policji cię przyjmiemyJeśli księdza w rodzie maszŚwietnie sobie radę daszDzisiaj będziesz kierownikiemA za tydzień naczelnikiem… Ciemno wszędzie, głucho wszędzieCo to będzie, jak to będzieGdy starszyzny już nie będzie… Nad tą trumną zapłaczemyGdy Policję pogrzebiemy… · Powyższy tekst jest wymysłem autora i nie ma żadnego związku z ewentualnymi wydarzeniami rzeczywistymi