W niedzielę, 10 marca, w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubiecku, została zorganizowana II edycja akcji krwiodawstwa pn. „Strażacka Kropla Krwi”.
Jej organizatorami byli Ochotnicza Straż Pożarna oraz Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropla Nadziei”, którego prezesem jest policjant z przemyskiej jednostki podkom. Mateusz Koczenasz. On z kolei zaprosił do wzięcia udziału w tej wyjątkowej zbiórce przemyskich i leskich policjantów. Mundurowi, strażacy ochotnicy, a także mieszkańcy Dubiecka i okolic dzieląc się tym największym darem, którego nie sposób wyprodukować, oddali łącznie blisko 24 litry krwi.
Jak przekazała przemyska komenda: „ akcja była jedenastą zbiórką krwi, przygotowaną przez tych samych organizatorów. Policjanci biorą udział w większości z nich. Do tej pory, akcje krwiodawstwa zorganizowane przez HDK „Kropla Nadziei” i OSP Dubiecko to łącznie ponad 180 litrów oddanej krwi”.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze