Reklama

Policjanci – krwiodawcy. Wspólnymi siłami zebrano prawie 24 litry krwi! [ZDJĘCIA]

13/03/2024 19:41

W niedzielę, 10 marca, w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubiecku, została zorganizowana II edycja akcji krwiodawstwa pn. „Strażacka Kropla Krwi”.

Jej organizatorami byli Ochotnicza Straż Pożarna oraz Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropla Nadziei”, którego prezesem jest policjant z przemyskiej jednostki podkom. Mateusz Koczenasz. On z kolei zaprosił do wzięcia udziału w tej wyjątkowej zbiórce przemyskich i leskich policjantów. Mundurowi, strażacy ochotnicy, a także mieszkańcy Dubiecka i okolic dzieląc się tym największym darem, którego nie sposób wyprodukować, oddali łącznie blisko 24 litry krwi.

Jak przekazała przemyska komenda: „ akcja była jedenastą zbiórką krwi, przygotowaną przez tych samych organizatorów. Policjanci biorą udział w większości z nich. Do tej pory, akcje krwiodawstwa zorganizowane przez HDK „Kropla Nadziei” i OSP Dubiecko to łącznie ponad 180 litrów oddanej krwi”.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama