Policjanci jarosławskiej drogówki, przejeżdżając po zmroku, drogą wojewódzką nr 880 w Mokrej, w ostatniej chwili zauważyli pieszego, który poruszał się w terenie niezabudowanym i nie posiadał elementów odblaskowych.
Zmierzch oraz gęsta mgła spowodowały, że mężczyzna był praktycznie niewidoczny dla kierujących. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec pieszego. Okazało się, że 43-letni mieszkaniec gminy Roźwienica miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Ze względu na stan nietrzeźwości oraz zagrożenie, jakie stwarzał w ruchu drogowym, policjanci zawieźli go do domu. Oczywiście 43-latek nie uniknie odpowiedzialności za popełnione wykroczenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze