Reklama

Policjanci ocalili niewidocznego pieszego. Miał blisko 1,5 promila

26/12/2020 06:36

Policjanci jarosławskiej drogówki, przejeżdżając po zmroku, drogą wojewódzką nr 880 w Mokrej, w ostatniej chwili zauważyli pieszego, który poruszał się w terenie niezabudowanym i nie posiadał elementów odblaskowych.

Zmierzch oraz gęsta mgła spowodowały, że mężczyzna był praktycznie niewidoczny dla kierujących. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec pieszego. Okazało się, że 43-letni mieszkaniec gminy Roźwienica miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Ze względu na stan nietrzeźwości oraz zagrożenie, jakie stwarzał w ruchu drogowym, policjanci zawieźli go do domu. Oczywiście 43-latek nie uniknie odpowiedzialności za popełnione wykroczenie.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama