Reklama

Policjanci ruszyli z pomocą bezdomnym

31/12/2017 09:30

Od kilku tygodni policjanci częściej niż zwykle kontrolują miejsca, w których przebywać mogą osoby bezdomne i potrzebujące pomocy, a także zagrożone wychłodzeniem organizmu.

Kilka dni temu podczas patrolu funkcjonariusze odwiedzili w opustoszałym budynku 67-letniego mężczyznę. Ze względu na panujące warunki i niską temperaturę funkcjonariusze przewieźli go do schroniska dla osób bezdomnych. W Jarosławiu policjanci kontrolowali tereny ogródków działkowych, wspólnie z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i funkcjonariuszami Straży Miejskiej. Sprawdzali altany, pustostany i inne miejsca, w których gromadzą się bezdomni.

– Apelujemy też do mieszkańców naszego powiatu, by widząc osoby potrzebujące pomocy, bezradne życiowo i narażone na wychłodzenie, nie przechodziły obojętnie. W przypadku zauważenia takiej osoby nie wahajmy się zadzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112 – proszą mundurowi.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości