Pies został znaleziony na poboczu drogi, miał problemy z poruszaniem się. Policjanci napoili czworonoga, nakarmili i zawieźli do lecznicy.
27 sierpnia, około godz. 18, do Komisariatu Policji w Radymnie zgłosił się mężczyzna, który przyprowadził ze sobą psa.
Znalazł zwierzaka leżącego na poboczu drogi, w okolicach betoniarni w Radymnie. Pies miał problemy z poruszaniem się.
– To bardzo łagodny pies, wyglądał na zagubionego i osłabionego. Zwierzę nie posiadało obroży ani żadnego oznakowania – opisują policjanci.
Psiak trafił do lecznicy, gdzie pomocy udzielił mu weterynarz. Teraz bezpiecznie czeka na właściciela w ośrodku adopcyjnym dla zwierząt.
Właściciel proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Radymnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dopuki nie będzie obowiązku czipowania zwierząt ,dotąd nadal będą bezkarnie bite i porzucane
Dopuki nie będzie obowiązku czipowania zwierząt ,dotąd nadal będą bezkarnie bite i porzucane