Reklama

Policjanci zaopiekowali się czworonogiem. Teraz psiak szuka swojego właściciela

Pies został znaleziony na poboczu drogi, miał problemy z poruszaniem się. Policjanci napoili czworonoga, nakarmili i zawieźli do lecznicy.

27 sierpnia, około godz. 18, do Komisariatu Policji w Radymnie zgłosił się mężczyzna, który przyprowadził ze sobą psa.

Znalazł zwierzaka leżącego na poboczu drogi, w okolicach betoniarni w Radymnie. Pies miał problemy z poruszaniem się.

– To bardzo łagodny pies, wyglądał na zagubionego i osłabionego. Zwierzę nie posiadało obroży ani żadnego oznakowania – opisują policjanci.

Psiak trafił do lecznicy, gdzie pomocy udzielił mu weterynarz.  Teraz bezpiecznie czeka na właściciela w ośrodku adopcyjnym dla zwierząt. 

Właściciel proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Radymnie.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    VVVw - niezalogowany 2020-09-01 08:13:29

    Dopuki nie będzie obowiązku czipowania zwierząt ,dotąd nadal będą bezkarnie bite i porzucane

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości