Rozpoczęła się 8. edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego organizatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia.
Ideą konkursu jest wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji można nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza, znajdującego się na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą na adres: „Niebieska Linia”, ulica Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa do 31 maja 2015 roku. Kandydatury nadesłane po tym terminie zostaną uwzględnione w następnej edycji konkursu. W zgłoszeniu należy podać dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcemy wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru. Kandydatów do nagrody spośród wszystkich zgłoszonych wyłoni kapituła złożona z pracowników Pogotowia „Niebieska Linia”, patrona konkursu i laureatów konkursu z lat poprzednich. Rozstrzygnięcie 8. edycji nastąpi pod koniec czerwca br. Laureaci konkursu nagrody odbiorą z rąk komendanta głównego policji i organizatora konkursu podczas obchodów Święta Policji, które odbędą się w lipcu br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.głosuję na przemyską drogówkę, która bardzo mi pomogła i innym polując w krzakach. Plan mandatów musi być wykonany.
To jam takiego jednego - oficer dyżurny KMP w Przemyślu, który dnia 27 marca 2015 o godz. 20:03 udawał, że przyjmuje zgłoszenie odnośnie parkującego na całej szerokości chodnika pojazdu a w rzeczywistości najbardziej interesowały go moje dane. Skuteczność działań tego policmajstra przejawia się tym, iz po dziś dzień ludzie chcący korzystać z chodnika przy ul. Wyb. J.P.II muszą chodzić po trawie.
głosuję na przemyską drogówkę, która bardzo mi pomogła i innym polując w krzakach. Plan mandatów musi być wykonany.
To jam takiego jednego - oficer dyżurny KMP w Przemyślu, który dnia 27 marca 2015 o godz. 20:03 udawał, że przyjmuje zgłoszenie odnośnie parkującego na całej szerokości chodnika pojazdu a w rzeczywistości najbardziej interesowały go moje dane. Skuteczność działań tego policmajstra przejawia się tym, iz po dziś dzień ludzie chcący korzystać z chodnika przy ul. Wyb. J.P.II muszą chodzić po trawie.