Reklama

„Policjant, który mi pomógł” – zgłoś kandydata

06/04/2015 14:12

Rozpoczęła się 8. edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego organizatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia.

Ideą konkursu jest wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji można nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza, znajdującego się na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą na adres: „Niebieska Linia”, ulica Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa do 31 maja 2015 roku. Kandydatury nadesłane po tym terminie zostaną uwzględnione w następnej edycji konkursu. W zgłoszeniu należy podać dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcemy wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru. Kandydatów do nagrody spośród wszystkich zgłoszonych wyłoni kapituła złożona z pracowników Pogotowia „Niebieska Linia”, patrona konkursu i laureatów konkursu z lat poprzednich. Rozstrzygnięcie 8. edycji nastąpi pod koniec czerwca br. Laureaci konkursu nagrody odbiorą z rąk komendanta głównego policji i organizatora konkursu podczas obchodów Święta Policji, które odbędą się w lipcu br.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kierowca - niezalogowany 2015-04-06 16:08:57

    głosuję na przemyską drogówkę, która bardzo mi pomogła i innym polując w krzakach. Plan mandatów musi być wykonany.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bolek - niezalogowany 2015-04-06 19:03:52

    To jam takiego jednego - oficer dyżurny KMP w Przemyślu, który dnia 27 marca 2015 o godz. 20:03 udawał, że przyjmuje zgłoszenie odnośnie parkującego na całej szerokości chodnika pojazdu a w rzeczywistości najbardziej interesowały go moje dane.  Skuteczność działań tego policmajstra przejawia się tym, iz po dziś dzień ludzie chcący korzystać z chodnika przy ul. Wyb. J.P.II muszą chodzić po trawie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości