Reklama

Policyjne działania „Trzeźwość” w powiecie jarosławskim. 5 nietrzeźwych za kółkiem

W miniony weekend policjanci z jarosławskiej drogówki, wyposażeni w przenośne alkomaty, skontrolowali 618 kierowców. Przez kilka dni akcji „Trzeźwość” zatrzymali 5 mężczyzn, którzy kierowali mimo wypitego alkoholu.

4 z nich odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, piąty – za wykroczenie.

Działania „Trzeźwość” w powiecie jarosławskim


Sobota:

– przed godz. 8 w Kidałowicach – 32-letni mieszkaniec gminy Rokietnica jadący citroenem miał 1,36 promila alkoholu w organizmie

– przed godz. 12 na ul. Krakowskiej w Jarosławiu kierujący fordem 22-letni mieszkaniec Jarosławia miał 0,54 promila 

 

Niedziela:

– przed godz. 16 w Kidałowicach kierujący hondą 56-letni mieszkaniec gminy Chłopice miał w organizmie 1,46 promila

Reklama

– po godz. 17 w Laszkach 49-letni mieszkaniec gminy Laszki kierował bmw z 2,24 promila alkoholu 

 

Gwoli przypomnienia: za jazdę w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozi kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama