Reklama

Półkilometrowa ścieżka w Gniewczynie Łańcuckiej

Od kilku dni mieszkańcy gminy Tryńcza, amatorzy dwóch kółek, choć oczywiście nie tylko, mogą korzystać z ponad półkilometrowej ścieżki rowerowej, która powstała w Gniewczynie Łańcuckiej.

Ścieżka biegnie wzdłuż Wisłoka. Rozpoczyna się przy moście, a kończy przy ujściu Mleczki. Cały teren został oczyszczony z zakrzaczeń i chwastów, wyprofilowano i zagęszczono podłoże, tak aby przejazd rowerem mógł być komfortowy i bezpieczny. Koszty zadania w połowie pokryła dotacja ze środków Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi, o którą władze gminy Tryńcza wnioskowały w maju br. Warto dodać, że z tego samego programu współfinansowana była także budowa grzybka przy WDK w Gniewczynie Łańcuckiej w ubiegłym roku.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bos - niezalogowany 2015-11-12 18:51:49

    No to teraz medale i ordery rozdać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2015-11-13 18:49:50

    Baaaaardzo długa ścieżka rowerowa :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jaga - niezalogowany 2015-11-14 07:24:53

    Szkoda że nie wzdłuż całej Gniewczyny ... Przydałaby się przy tym natężeniu ruchu  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości