Od kilku dni mieszkańcy gminy Tryńcza, amatorzy dwóch kółek, choć oczywiście nie tylko, mogą korzystać z ponad półkilometrowej ścieżki rowerowej, która powstała w Gniewczynie Łańcuckiej.
Ścieżka biegnie wzdłuż Wisłoka. Rozpoczyna się przy moście, a kończy przy ujściu Mleczki. Cały teren został oczyszczony z zakrzaczeń i chwastów, wyprofilowano i zagęszczono podłoże, tak aby przejazd rowerem mógł być komfortowy i bezpieczny. Koszty zadania w połowie pokryła dotacja ze środków Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi, o którą władze gminy Tryńcza wnioskowały w maju br. Warto dodać, że z tego samego programu współfinansowana była także budowa grzybka przy WDK w Gniewczynie Łańcuckiej w ubiegłym roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szkoda że nie wzdłuż całej Gniewczyny ... Przydałaby się przy tym natężeniu ruchu
No to teraz medale i ordery rozdać.
Baaaaardzo długa ścieżka rowerowa :D
Szkoda że nie wzdłuż całej Gniewczyny ... Przydałaby się przy tym natężeniu ruchu