Reklama

Półmrok bywa nieprzyjemny

23/09/2016 07:24

– Za oknami czuć już jesień. Rankiem, o godzinie piątej często panuje jeszcze półmrok, a mimo to, kiedy zmierzam do pracy ulicą Borelowskiego, latarnie uliczne są już wyłączone. Dopiero przy markecie w okolicy mostu robi się człowiekowi raźniej, bo w końcu nie maszeruje w mroku. Czy nie można by od razu reagować na zmiany pór roku i dostosować uliczne oświetlenie do zmieniającej się aury? Mieszkańcy miasta mają prawo czuć się bezpiecznie na jego ulicach.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama