Po raz kolejny Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zachęca wszystkich uczniów do dzielenia się podręcznikami.
Akcja skierowana jest do uczniów (i ich rodziców), którzy mają w domu wszelkiego rodzaju szkolne pomocne naukowe – książki, atlasy czy ćwiczenia, z których już nie korzystają.
Niepotrzebne podręczniki można przynieść do biblioteki – wystarczy zostawić je na regale umieszczonym obok wypożyczalni dla dorosłych.
Zebrane pomoce naukowe trafią osób, których nie stać na zakup nowych podręczników. Uczniowie będą je mogli bezpłatnie wziąć i korzystać z nich przez cały rok szkolny. Akcja potrwa do końca września.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze