35 dawców zarejestrowanych i 32 donacje. To efekt lipcowej (21 ub. m.) akcji zbiórki krwi pod hasłem „Oddaj krew – to nie boli”, zorganizowanej w świetlicy przy stadionie w Horyńcu-Zdroju.
Dawcy z Horyńca-Zdroju i okolic jak zwykle nie zawiedli, dzięki czemu 14,4 litrów krwi trafi do potrzebujących tego cennego płynu. – Dziękujemy. Oby tak dalej! – cieszy się z efektów kolejnej zbiórki Janusz Rawski ze Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”, organizatora akcji.
W ramach lipcowej akcji odbyło się też wspólne grillowanie, któremu towarzyszyły rozmowy integrujące środowisko krwiodawców. Organizatorzy wydarzenia są wdzięczni za wspaniały odzew na ich apel i już teraz zapraszają na kolejną akcję, która odbędzie się w niedzielę, 29 września br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze