Reklama

Ponad 14 litrów oddanej krwi. 32 śmiałków podzieliło się cząstką siebie

35 dawców zarejestrowanych i 32 donacje. To efekt lipcowej (21 ub. m.) akcji zbiórki krwi pod hasłem „Oddaj krew – to nie boli”, zorganizowanej w świetlicy przy stadionie w Horyńcu-Zdroju.

Dawcy z Horyńca-Zdroju i okolic jak zwykle nie zawiedli, dzięki czemu 14,4 litrów krwi trafi do potrzebujących tego cennego płynu. – Dziękujemy. Oby tak dalej! – cieszy się z efektów kolejnej zbiórki Janusz Rawski ze Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”, organizatora akcji.

W ramach lipcowej akcji odbyło się też wspólne grillowanie, któremu towarzyszyły rozmowy integrujące środowisko krwiodawców. Organizatorzy wydarzenia są wdzięczni za wspaniały odzew na ich apel i już teraz zapraszają na kolejną akcję, która odbędzie się w niedzielę, 29 września br.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama