W sobotę, 5 marca w II Liceum Ogólnokształcącym odbyła się 5. edycja Przemyskiego Maratonu Fitness. Z tej okazji niemal sto kobiet nie tylko z Przemyśla, ale i okolic zebrało się, by razem poćwiczyć, rozruszać zastałe po zimie mięśnie i stawy i poczuć przypływ energii.
– Kiedy zaczęłam prowadzić fitness, a robię to już od 16 lat, świadomość kobiet w tym temacie była dużo mniejsza –opowiada właścicielka studia ruchu Ela Fitness. – Był wyczuwalny strach, wstyd przed pokazaniem się w szerszym gronie, nie wszędzie jeszcze były dostępne stroje... Teraz jest zupełnie inaczej, kobiety wiedzą, czego chcą i wiedzą, z czym to się je. Są bardziej zdecydowane, stawiają sobie cele i osiągają je. Zawsze staramy się organizować maraton w okolicy święta kobiet, tak jest i tym razem, bo ta impreza to takie nasze małe święto.
Imprezę honorowym patronatem objął prezydent Przemyśla Robert Choma, który występując przed zebranymi, pogratulował im silnej woli i determinacji i powiedział, że w przyszłym roku chętnie sam dołączy do uczestników maratonu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ale wieloryby :)))))))))
pewnie leszcz to jakiś pisał...