Reklama

Ponad setka uczestniczek maratonu fitness [ZDJĘCIA]

08/03/2016 10:27

W sobotę, 5 marca w II Liceum Ogólnokształcącym odbyła się 5. edycja Przemyskiego Maratonu Fitness. Z tej okazji niemal sto kobiet nie tylko z Przemyśla, ale i okolic zebrało się, by razem poćwiczyć, rozruszać zastałe po zimie mięśnie i stawy i poczuć przypływ energii.

Małe święto kobiet

– Kiedy zaczęłam prowadzić fitness, a robię to już od 16 lat, świadomość kobiet w tym temacie była dużo mniejsza –opowiada właścicielka studia ruchu Ela Fitness. – Był wyczuwalny strach, wstyd przed pokazaniem się w szerszym gronie, nie wszędzie jeszcze były dostępne stroje... Teraz jest zupełnie inaczej, kobiety wiedzą, czego chcą i wiedzą, z czym to się je. Są bardziej zdecydowane, stawiają sobie cele i osiągają je. Zawsze staramy się organizować maraton w okolicy święta kobiet, tak jest i tym razem, bo ta impreza to takie nasze małe święto.

Imprezę honorowym patronatem objął prezydent Przemyśla Robert Choma, który występując przed zebranymi, pogratulował im silnej woli i determinacji i powiedział, że w przyszłym roku chętnie sam dołączy do uczestników maratonu.


kjz
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    rekin - niezalogowany 2016-03-08 12:47:26

    Ale wieloryby :)))))))))

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    e - niezalogowany 2016-03-10 18:44:26

    pewnie leszcz to jakiś pisał...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama