18 lutego w pokoju przeworskiego hotelu przy Łańcuckiej znaleziono zwłoki czterdziestoośmioletniego mieszkańca. Mężczyzna zmarł wskutek wykrwawienia, które było konsekwencją ran kłutych brzucha, uszkadzających wątrobę.
W przeworskim hotelu przy ul. Łańcuckiej 18 lutego, ok. g. 15.30, znaleziono zwłoki mężczyzny. Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji Paweł Międlar potwierdził, iż przyczyną śmierci było samobójstwo. Więcej informacji o tym zdarzeniu udzieliła Marta Pętkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.– Badania kryminalistyczne wykluczyły udział osób trzecich, w pokoju znaleziono puste butelki po alkoholu. Mężczyzna zameldował się tam trzy dni wcześniej, zmarł w wyniku wykrwawienia z rany kłutej brzucha, która uszkodziła wątrobę. Na ciele czterdziestoośmioletniego mężczyzny ujawniono jeszcze inne rany kłute, między innymi pod żebrami, które, jak można przypuszczać, były swoistymi próbami, przed zadaniem śmiertelnego ukłucia – powiedziała.
Mężczyzna to mieszkaniec Przeworska, który miał żonę i dziecko, pracował za granicą, głównie wykonując prace budowane.
Według dra Piotra Gałeckiego, konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii, liczba samobójstw jest obecnie w Polsce większa niż liczba ofiar wypadków komunikacyjnych. Codziennie podobny czyn popełnia średnio 16 osób. W 2013 roku samobójstwo popełniło 6097 osób (w 5193 przypadkach byli to mężczyźni).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy ten, mężczyzna był Japończykiem że popełnił seppuku ?Zazwyczaj to podcinają sobie żyły na nadgarstku, lub sznur.Ale do tego nie potrzeba wynajmować pokoju w hotelu. Hotel służy do imprez i spotkań z kurwami.Jednym słowem , najłatwiej powiedzieć że samobójstwo, gdyż nie trzeba pracować nad śledztwem, a pensja nadal ta sama. A tępy lud z mentalnością murzyńskości kupi to.
Było samobójstwo czy nie było , to inna sprawa . Natomiast znamienna jest informacja podana w tym artykule dotycząca skali samobójstw w Polsce ."Według dra Piotra Gałeckiego, konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii, liczba samobójstw jest obecnie w Polsce większa niż liczba ofiar wypadków komunikacyjnych. Codziennie podobny czyn popełnia średnio 16 osób. W 2013 roku samobójstwo popełniło 6097 osób (w 5193 przypadkach byli to mężczyźni).""
Czy ten, mężczyzna był Japończykiem że popełnił seppuku ?Zazwyczaj to podcinają sobie żyły na nadgarstku, lub sznur.Ale do tego nie potrzeba wynajmować pokoju w hotelu. Hotel służy do imprez i spotkań z kurwami.Jednym słowem , najłatwiej powiedzieć że samobójstwo, gdyż nie trzeba pracować nad śledztwem, a pensja nadal ta sama. A tępy lud z mentalnością murzyńskości kupi to.
Było samobójstwo czy nie było , to inna sprawa . Natomiast znamienna jest informacja podana w tym artykule dotycząca skali samobójstw w Polsce ."Według dra Piotra Gałeckiego, konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii, liczba samobójstw jest obecnie w Polsce większa niż liczba ofiar wypadków komunikacyjnych. Codziennie podobny czyn popełnia średnio 16 osób. W 2013 roku samobójstwo popełniło 6097 osób (w 5193 przypadkach byli to mężczyźni).""