Nastolatek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
W niedzielę, około godz. 22, dwóch nastolatków wjechało rowerami na most kolejowy w Nowej Sarzynie.
Chłopcy postanowili wspiąć się na metalową konstrukcję. Po chwili 15-latek spadł na torowisko z wysokości niemal 7 metrów. Okazało się, że został porażony prądem. Z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci i prokurator wyjaśniają przyczyny zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze