Reklama

Porażony prądem 15-latek spadł z mostu

Nastolatek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W niedzielę, około godz. 22, dwóch nastolatków wjechało rowerami na most kolejowy w Nowej Sarzynie.

Chłopcy postanowili wspiąć się na metalową konstrukcję. Po chwili 15-latek spadł na torowisko z wysokości niemal 7 metrów. Okazało się, że został porażony prądem. Z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci i prokurator wyjaśniają przyczyny zdarzenia. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama