Reklama

Porozmawiają o komunikacji w mieście i gminach

20/01/2016 10:44

Dzisiaj, 20 bm. o godz. 15.30 w sali narad Urzędu Miejskiego w Przemyślu odbędzie się dyskusja poświęcona publicznemu transportowi zbiorowemu.

Zaproszeni do udziału w niej zostali m.in. wójtowie gmin: Przemyśl, Żurawica, Krasiczyn, Medyka, radni Rady Miejskiej w Przemyślu, przewodniczący zarządów osiedli w Przemyślu, prezes, rada nadzorcza i związki zawodowe  MZK Sp. z o.o., przewodniczący Rad Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta, przedstawiciele urzędu.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2016-01-20 17:37:42

    Nie ma co dyskutować tylko trzeba aby wlascicie czyli miasto dofinansował spółke aby TA wymienila pozostały stary tabor,moze czas pomysleć o nowych przystankach,tablicach elektronicznych i ładnych tabliczkach z rozkładami jazdy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przemo - niezalogowany 2016-01-21 10:28:15

    Czas to pomyśleć o racjonalnym rozkładzie jazdy,główny punkt przesiadkowy Jagiellońska.I na każde osiedle i szpital autobus co 20 min.minimum.A po godz.17 co 30 min.A nie jeden za drugim,a pózniej przerwa po 40-50 min.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama