Dzisiaj, 20 bm. o godz. 15.30 w sali narad Urzędu Miejskiego w Przemyślu odbędzie się dyskusja poświęcona publicznemu transportowi zbiorowemu.
Zaproszeni do udziału w niej zostali m.in. wójtowie gmin: Przemyśl, Żurawica, Krasiczyn, Medyka, radni Rady Miejskiej w Przemyślu, przewodniczący zarządów osiedli w Przemyślu, prezes, rada nadzorcza i związki zawodowe MZK Sp. z o.o., przewodniczący Rad Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta, przedstawiciele urzędu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie ma co dyskutować tylko trzeba aby wlascicie czyli miasto dofinansował spółke aby TA wymienila pozostały stary tabor,moze czas pomysleć o nowych przystankach,tablicach elektronicznych i ładnych tabliczkach z rozkładami jazdy
Czas to pomyśleć o racjonalnym rozkładzie jazdy,główny punkt przesiadkowy Jagiellońska.I na każde osiedle i szpital autobus co 20 min.minimum.A po godz.17 co 30 min.A nie jeden za drugim,a pózniej przerwa po 40-50 min.
Nie ma co dyskutować tylko trzeba aby wlascicie czyli miasto dofinansował spółke aby TA wymienila pozostały stary tabor,moze czas pomysleć o nowych przystankach,tablicach elektronicznych i ładnych tabliczkach z rozkładami jazdy
Czas to pomyśleć o racjonalnym rozkładzie jazdy,główny punkt przesiadkowy Jagiellońska.I na każde osiedle i szpital autobus co 20 min.minimum.A po godz.17 co 30 min.A nie jeden za drugim,a pózniej przerwa po 40-50 min.