Po raz kolejny funkcjonariusze podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej wykryli próbę nielegalnego wwiezienia na teren Unii Europejskiej znacznej liczby dewiz. Tym razem podróżni wpadli w Medyce i Budomierzu.
Zgłoszeń o chęci przewiezienia co najmniej 10 tys. euro bądź równowartości tej kwoty w innych walutach nie dokonali kierowcy z Ukrainy. W Medyce ponad 103 tys. zł w różnych walutach przewoziło w bagażach dwóch kierowców autokaru. W Budomierzu również kierowcy busów – 50-latek i 37-latek – przewozili kolejno równowartość ponad 18,8 tys. euro i 18,2 tys. euro.
Wobec wszystkich wszczęto postępowanie mandatowe.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze