Reklama

„Portfel cały wypchany dolarami”

Po raz kolejny funkcjonariusze podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej wykryli próbę nielegalnego wwiezienia na teren Unii Europejskiej znacznej liczby dewiz. Tym razem podróżni wpadli w Medyce i Budomierzu.

Zgłoszeń o chęci przewiezienia co najmniej 10 tys. euro bądź równowartości tej kwoty w innych walutach nie dokonali kierowcy z Ukrainy. W Medyce ponad 103 tys. zł w różnych walutach przewoziło w bagażach dwóch kierowców autokaru. W Budomierzu również kierowcy busów – 50-latek i 37-latek – przewozili kolejno równowartość ponad 18,8 tys. euro i 18,2 tys. euro.

Wobec wszystkich wszczęto postępowanie mandatowe.


fot.KAS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama