– Nie mogę pojąć, dlaczego przy cmentarzu w Zapałowie do tej pory nie ma kontenerów na odpadki. Ich brak powoduje, ze śmieci przewalają się za płotem. Nie wszyscy bowiem zabierają ze sobą zużyte wkłady na znicze, pojemniki i tym podobne rzeczy.
Przecież wywiezienie odpadków raz w miesiącu nie stanowi chyba aż tak dużego problemu i nie spowoduje gigantycznych kosztów, a na pewno sprawi, że będzie większy porządek – podnosi kwestię czystości Czytelniczka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze