Reklama

Porzucone śmieci w okolicach pętli na Kmieciach?

03/08/2021 08:12

Na takie oto znalezisko natknęła się w okolicach pętli na Kmieciach jedna z mieszkanek podczas spaceru z psem. Worki z posegregowanymi śmieciami leżały przy drodze. Co tam robiły?

Czy ktoś je porzucił i odjechał? Niby wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ochrona środowiska, ale i tak wciąż znajdują się osoby, które swoje śmieci, zamiast do odpowiedniego pojemnika na własnej posesji, wolą wywieźć i wyrzucić gdziekolwiek – do rowu, do lasu, czy na ulicę. Jeśli tak było w tym przypadku, to jest to rzecz wymagająca napiętnowania.


Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    nnnn - niezalogowany 2021-08-03 09:04:42

    a proste. rozpakowac worki i znajda sie informacje. , zapakowac na auto i zawieść  na posesje właściciela. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kowal - niezalogowany 2021-08-04 17:31:18

    Przy posesji kowalskiego nie ma tyle miejsca...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    olagola_813 2021-08-16 13:56:22

    Też uważam, że śmieci należy zwracać właścicielom.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama