Na takie oto znalezisko natknęła się w okolicach pętli na Kmieciach jedna z mieszkanek podczas spaceru z psem. Worki z posegregowanymi śmieciami leżały przy drodze. Co tam robiły?
Czy ktoś je porzucił i odjechał? Niby wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ochrona środowiska, ale i tak wciąż znajdują się osoby, które swoje śmieci, zamiast do odpowiedniego pojemnika na własnej posesji, wolą wywieźć i wyrzucić gdziekolwiek – do rowu, do lasu, czy na ulicę. Jeśli tak było w tym przypadku, to jest to rzecz wymagająca napiętnowania.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a proste. rozpakowac worki i znajda sie informacje. , zapakowac na auto i zawieść na posesje właściciela.
Przy posesji kowalskiego nie ma tyle miejsca...
Też uważam, że śmieci należy zwracać właścicielom.
a proste. rozpakowac worki i znajda sie informacje. , zapakowac na auto i zawieść na posesje właściciela.
Przy posesji kowalskiego nie ma tyle miejsca...
Też uważam, że śmieci należy zwracać właścicielom.