Kilka dni temu oficer dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na stacji paliw, na terenie gminy Osiek Jasielski, kierowca audi zatankował swój samochód, a następnie odjechał, nie płacąc za paliwo. Krótko po tym funkcjonariusze zauważyli poszukiwane audi w Jaśle na ulicy Wojska Polskiego.
18-latek nie zatrzymał się do kontroli, zaczął cofać, uderzył w oznakowany radiowóz, po czym odjechał. Policjanci ruszyli w pościg. W miejscowości Załęże funkcjonariusze kolejny raz próbowali zatrzymać audi. W Świerchowej kierujący nawet nie zwolnił przed jadącym z naprzeciwka radiowozem. Żeby uniknąć czołowego zderzenia, policjant musiał zmienić kierunek jazdy. Później w miejscowości Osiek Jasielski sprawca kradzieży uderzył w jadący na sygnałach radiowóz, chcąc zepchnąć go z drogi. Po tym uderzeniu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w znak drogowy.
W audi siedział 18-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski. Mężczyzna był trzeźwy. Pobrano od niego krew do dalszych badań w celu sprawdzenia, czy wsiadł za kierownicę pod wpływem substancji odurzających. 18-latek trafił do policyjnego aresztu. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Mężczyzna odpowie za szereg dokonanych przestępstw, w tym za kradzież paliwa, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze