Reklama

Pościg za 18-latkiem

26/02/2018 10:00

Kilka dni temu oficer dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na stacji paliw, na terenie gminy Osiek Jasielski, kierowca audi zatankował swój samochód, a następnie odjechał, nie płacąc za paliwo. Krótko po tym funkcjonariusze zauważyli poszukiwane audi w Jaśle na ulicy Wojska Polskiego.

18-latek nie zatrzymał się do kontroli, zaczął cofać, uderzył w oznakowany radiowóz, po czym odjechał. Policjanci ruszyli w pościg. W miejscowości Załęże funkcjonariusze kolejny raz próbowali zatrzymać audi. W Świerchowej kierujący nawet nie zwolnił przed jadącym z naprzeciwka radiowozem. Żeby uniknąć czołowego zderzenia, policjant musiał zmienić kierunek jazdy. Później w miejscowości Osiek Jasielski sprawca kradzieży uderzył w jadący na sygnałach radiowóz, chcąc zepchnąć go z drogi. Po tym uderzeniu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w znak drogowy.

W audi siedział 18-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski. Mężczyzna był trzeźwy. Pobrano od niego krew do dalszych badań w celu sprawdzenia, czy wsiadł za kierownicę pod wpływem substancji odurzających. 18-latek trafił do policyjnego aresztu. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Mężczyzna odpowie za szereg dokonanych przestępstw, w tym za kradzież paliwa, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 


ahn
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości