Reklama

Pościg za nietrzeźwym kierowcą

15/07/2016 16:06

W środę około godziny 9.30 funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej komendy otrzymali zgłoszenie o audi, które dziwnie poruszało się po ulicy 3 Maja.

Wysłany na miejsce patrol, podjął próbę zatrzymania kierowcy samochodu. Ten jednak nie zareagował na sygnały świetlne i dźwiękowe,  przyspieszył i zaczął uciekać. Pościg skończył się na ulicy Barskiej. Okazało się, że kierowca samochodu, 37 - letni mieszkaniec powiatu przemyskiego był pijany (2,4 promila). Za kierowanie w stanie nietrzeźwości, złamanie przepisów drogowych i niezastosowanie się do poleceń policji mężczyzna odpowie przed sądem.
MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości