– Sporo osób w niedawną niedzielę, 5 stycznia, postanowiło się wybrać na przemyski stok, by pospacerować i popodziwiać widoki z góry. Wśród mieszkańców byli i tacy, którzy nie mogli się nadziwić, dlaczego, mimo że od Sylwestra minęło kilka dni, kosze na śmieci na Zniesieniu są zapchane śmieciami, w tym opakowaniami po fajerwerkach, które zapewne były w użyciu w czasie sylwestrowej nocy. Czyżby służby sprzątające w te rejony dotarły z opóźnieniem?
– zastanawia się przemyślanin.
Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.