23 lutego w Mirocinie 22-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, kierując audi, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, uderzył w bmw, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.
Sprawca kolizji został zatrzymany w Przeworsku i wtedy się okazało, że miał w organizmie prawie promil alkoholu, ale nie miał prawa jazdy. Grozi mu nawet dwa lata pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy na co najmniej trzy lata.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie miał prawa jazdy, ale grozi mu utrata prawa jazdy. Genialne!
hi hi hi, od dawna się zastanawiam nad tym, czy ktoś, kto to pisze umie czytać
wystarczy zapewne mieć ukończone 3 klasy szkoły podstawowej, żeby pisać artykuły w Ż.P. -nie ma się co łamać w gazecie przeworskiej jest znacznie gorzej, tam nawet nie trzeba podstawówki
Nie miał prawa jazdy, ale grozi mu utrata prawa jazdy. Genialne!
hi hi hi, od dawna się zastanawiam nad tym, czy ktoś, kto to pisze umie czytać
wystarczy zapewne mieć ukończone 3 klasy szkoły podstawowej, żeby pisać artykuły w Ż.P. -nie ma się co łamać w gazecie przeworskiej jest znacznie gorzej, tam nawet nie trzeba podstawówki