Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 37-latki, która samowolnie wyszła z domu opieki społecznej.
Przed północą kobieta, ubrana w samą koszulę i pantofle, wyszła z placówki, nie informując o tym nikogo. Po uzyskaniu tej informacji policjanci udali się w kierunku miejscowości Ujkowice, gdzie w przydrożnym rowie zauważyli leżącą na śniegu i trzęsącą się z zimna poszukiwaną. Wychłodzoną kobietę policjanci przenieśli do radiowozu, nie można było z nią nawiązać kontaktu. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która przewiozła ją do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trzeci raz uciekła????? Po co 3 razy piszecie o tym samym? Brak innych tematów?
Trzeci raz uciekła????? Po co 3 razy piszecie o tym samym? Brak innych tematów?