Reklama

Potężne wsparcie dla jarosławskiego szpitala

Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu otrzymuje kolejne rządowe wsparcie, tym razem będzie to niebagatela 2 698 tys. zł.

Co zostanie kupione dzięki dotacji? Głównie sprzęt medyczny:
stacja opisowa do tomografu komputerowego strzykawka automatyczna do podawania kontrastu aparat RTG z fluoroskopią USG echokardiograficzne bronchofiberoskop radiometr oraz urządzenia do wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń
– Święta to czas prezentów. Dziękuję premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, Ministerstwu Finansów za pozytywne przychylenie się do wniosku! Dziękuję również wojewodzie podkarpackiemu Ewie Leniart oraz za wsparcie posłowi na Sejm RP Krzysztofowi Sobolewskiemu. Cieszę się, że mogłem Państwu przekazać tę informację jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia – nie kryje zadowolenia poseł Tadeusz Chrzan.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2020-12-22 14:34:46

    A może by tak w końcu jakieś podwyżki trafiły dla szarego personelu ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pytam - niezalogowany 2020-12-22 14:39:21

    A będzie miał kto tę aparaturę obsługiwać? I czy pacjenci naprawdę będą mogli z niej korzystać w obliczu psychopandemii?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama