Rankiem, 12 marca br., na feralnym (bo już kilka razy doszło tam do wypadków) przejściu dla pieszych przy ulicy Mickiewicza w Przemyślu kierująca samochodem marki nissan potrąciła 10-letniego chłopca.
Przejście dla pieszych umiejscowione niemal na wysokości skrętu w ulicę Konarskiego jest bardzo niebezpieczne. Niebezpieczne ze względu na zbyt szybko jadące samochody ulicą Mickiewicza. Informację o potrąceniu młodzieńca dyżurny przemyskiej policji odebrał rano, przed g. 8. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 60-letnia mieszkanka Przemyśla, kierująca osobowym nissanem, jadąc ul. Mickiewicza na przejściu dla pieszych potrąciła 10-letniego chłopca. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego. Pieszy uskarżający się na ból pleców i został przewieziony do szpitala. Kierująca była trzeźwa.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W tym miejscu jest bardzo niebezpiecznie.Na ulicy Mickiewicza juz od wysokosci S.G zaczynaja sie rajdy nieodpowiedzialnych/wrecz durniow/ kierowcow.Na tym odcinku permanentnie lamane sa przepisy ruchu drogowego /Rog Stasica Mickiewicza jest przejscie dla pieszych oraz skrzyzowanie,a ciagle panowie ze Strazy Granicznej parkuja swoje samochody nastepnie na wysokosci Hali Sportowej Jest przejscie dla pieszy i przystanek autobusowy/jest tam bardzo niebezpiecznie ze wzgledu na wyprzedzanie na przejsciu ,oraz rozpoczynajacy sie rajd.Pytam sie gdzie jest Policja????
Kiedyś zawsze się cziła policja na rajdowców dlaczego teraz policji tu nie uświadczysz ?
Tyle już wypadków, powinny tam być progi zwalniające. Bezpieczeństwo pieszych najważniejsze!
Ile tu juz było wypadków i dalej nic z tym przejsciem. Nie rozumiem ktoś nie widzi, wladze nie widzą tam jest kamera nikt tego serio nie widzi POLICJA hallo nie da sie npisać do ZDM ze przejscie jest niebezpieczne. A przepraszam łatwiej temat pominąć, a potem powiedzieć na miejscu interweniowała POLICJA tylko już po. Jak nie potrafią zachować odpowiedniej predkości załozyc swiatła co 10 m
Rodziców lub osoby które znają poszkodowanego chłopaka, proszę o kontakt. Pomogę uzyskać wysokie odszkodowanie.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
W tym miejscu jest bardzo niebezpiecznie.Na ulicy Mickiewicza juz od wysokosci S.G zaczynaja sie rajdy nieodpowiedzialnych/wrecz durniow/ kierowcow.Na tym odcinku permanentnie lamane sa przepisy ruchu drogowego /Rog Stasica Mickiewicza jest przejscie dla pieszych oraz skrzyzowanie,a ciagle panowie ze Strazy Granicznej parkuja swoje samochody nastepnie na wysokosci Hali Sportowej Jest przejscie dla pieszy i przystanek autobusowy/jest tam bardzo niebezpiecznie ze wzgledu na wyprzedzanie na przejsciu ,oraz rozpoczynajacy sie rajd.Pytam sie gdzie jest Policja????
Kiedyś zawsze się cziła policja na rajdowców dlaczego teraz policji tu nie uświadczysz ?
Tyle już wypadków, powinny tam być progi zwalniające. Bezpieczeństwo pieszych najważniejsze!