Trzy osoby ranne to bilans wypadków drogowych, do których doszło we wtorek, 7 bm., w Grabownicy Starzeńskiej i Brzozowie.
Sporo pracy mieli policjanci z brzozowskiej „drogówki” i wydziału kryminalnego we wtorek, 7 bm. Do potrącenia doszło tego dnia, po g. 14, w okolicy brzozowskiego gimnazjum. Ucierpiała 15-latka, która przebiegała przez jezdnię. 42-letni kierowca peugeota, który uderzył w nastolatkę, był trzeźwy.

fot.KPP Brzozów
Kierujący peugeotem 42-letni mieszkaniec Brzozowa, który potrącił 15-latkę w pobliżu szkoły, był trzeźwy.
Dwie godziny później w Grabownicy Starzeńskiej doszło z kolei do zderzenia motocykla i mazdy, za kierownicą której siedziała 19-latka. Podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła ona pierwszeństwa 22-letniemu motocykliście, w wyniku czego ten z obrażeniami trafił do szpitala. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania.

fot.KPP Brzozów
Kierująca mazdą 19-latka podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa 22-letniemu motocykliście.
Kilometr dalej w tej samej miejscowości, już po godzinie 18 doszło też do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak podaje brzozowska policja, kierujący audi 29-latek prawdopodobnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołówki z fiatem, za kierownicą którego siedział 56-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Nie miał uprawnień do kierowania i był trzeźwy, ale ze względu na jego jego dziwne zachowanie pobrano od niego krew do badania na zawartość środków odurzających. W wyniku zderzenia 56-latek trafił do szpitala. 29-latek i jego 6-letni pasażer wyszli z wypadku bez szwanku.

fot.KPP Brzozów
56-latek kierujący fiatem nie miał tyle szczęścia co kierowca audi i jego małoletni pasażer. Z obrażeniami trafił do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze